bizuteria celebrytki

Jeśli drewno jest zbyt cienka, sucha lub gnicie, może mieć problem w dół drogi, gdy rama daje się i jesteś w lewo, aby posprzątać!

Jak to zrobić: Po znalezieniu sobie mocną i wytrzymałą ramę okna, można zdecydować się na lakier lub pomalować. Po wyschnięciu farby, haki do przodu ramy, które są wystarczająco duże, aby pomieścić naczynia chcesz zawiesić. Pamiętaj, aby dodać haki do ładniejszy stronie okna, jak to będzie na wyświetlaczu. Na odwrocie, haki i silne łańcuchy do każdej z czterech rogach – to będzie wsparcie pułap swojej szafie. Podłącz łańcuchy do sufitu, upewniając się, że wszystko jest dobrze zakotwiczona. Jesteś skończony! Teraz powiesić garnków i patelni i gotować sobie uroczysty obiad!

7. Old Window stołowa

Jeśli masz stare okna ze szkłem nadal w takt, może być nieświadomie uratował sobie trochę pieniędzy na nowy stolik! Stare okna mogą być wykorzystane do stworzenia unikalnego i rocznika patrząc stolik, który tworzy niesamowity kawałek centrum dla każdego salonu. Wszystko, czego potrzebujesz to trochę farby i lakiery, taśmy malarskiej, pędzla lub wałka, małe śrubki, wiertarki i kit.

Jak: Przed rozpoczęciem malowania ramkę, piasek go w dół, aby usunąć wszelkie pęknięcia lub odpryski. Następna będzie chciał wyrównać szybę taśmą malarską, ponieważ chcemy okna pozostaną czyste na wyświetlaczu. Po wyschnięciu lakieru, będziemy chcieli, aby zdemontować górną z coffeetable chcesz naprawić. Skieruj ramkę na dole tabeli, sandpapered i malowane stroną do góry i ostrożnie wiercić ramkę na miejsce. Dla bardziej autentycznym i rustykalnym wyglądzie, pozostawić łby śrub narażonych. W przeciwnym razie, można wiercić głębiej i wypełnić luki kitu. Gdy wszystko wyschnie, piasek go i pomalować go z kolorem wyboru. Teraz zaprosić znajomych i umieścić nową tabelę do pracy!

Wpis zawdzięczamy