bizuteria celtycka

bizuteria celtycka

Stare maszyny do pisania Klawisze na biżuterię

Wiele crafters odkryli sztukę przy użyciu starych kluczy do pisania dla kreacji biżuterii, takie jak bransoletki, naszyjniki i spinki do mankietów. Te zabytkowe klucze mają nostalgiczny wygląd i są dość kawałek rozmowy dla osób je nosi. W rzeczywistości, ta biżuteria jest tak popularny, że znalezienie dość tych starych kluczy, aby nadążyć za popytem może być trudne! Więc gdzie można je znaleźć?

bizuteria celtycka

W miesiącach letnich, sad / garaż i sprzedaży nieruchomości są doskonałym miejscem do poszukiwania. Biorąc sobotę lub niedzielę odwiedzić kilka z tych sprzedaży może zwykle uzyskując zabytkowych lub rocznika maszynie lub dwa nice niektórych klawiszy na niego za dobrą cenę. Nie bój się na zardzewiały lub brudny maszyny! Przyciski znajdujące się w zabytkowej maszyny do pisania są zwykle doskonałej jakości, a nawet jeśli urządzenie jest zepsute i zardzewiałe klucze pozostają w świetnej formie. Trochę czyszczenia i może skończyć się z pięknym zestaw starych kluczy do pisania!

bizuteria celtycka

Innym miejscem jest lokalnych sklepach Thrift. Ceny są tu prawie zawsze być niska, ale znalezienie maszynie może zająć trochę czasu. Większość z tych sklepów nie zgasić zardzewiałe stare maszyny lub taki, który wygląda na uszkodzone. Te trafiają na zewnątrz i ogranicza sukces w poszukiwaniu kluczy do własnych potrzeb przygotowywania biżuterii. Mimo to, jeśli mieszkasz w pobliżu jednego z tych sklepów, zatrzymując się, kiedy można trwa tylko 10 minut i jest warta szybkie przechodni, jeśli masz czas.

Craigslist jest kolejnym miejscem. Na CL, nie wydaje się być zawsze do pisania na sprzedaż. Bądź gotowy do koła i radzić sobie! Większość maszyn do pisania wymienione są zawyżone dla tworzenia biżuterii, ponieważ są one w stanie gotowości do pracy. Mimo to, znalazłem ludzi spadnie dużo jeśli brzmią gotów spotkać się z gotówką kup teraz!

Wpis zawdzięczamy