bizuteria ezoteryczna

Jak Ponowne wykorzystanie starych okien

To o tej porze roku jeszcze raz. Czas do organizowania i przejąć kontrolę naszych domach drodze drobiazg o nazwie „wiosenne porządki”. Te same słowa mogą budzić niepokój, gdyż wywołuje myśli brodząc kurz i śmieci. Odkurzacze Wiosną zwykle mają duży problem z oknami. Czy natknął stary zestaw w piwnicy lub szukasz zastąpić obecnie istniejące, okna mogą być ponownie wykorzystane w twórczy i piękny sposób. Oto lista najbardziej przebiegłych i sprytnych sposobów na wykorzystanie starych okien:

1. Old Window Picture Frame

Stare fotografie i stare okna wydają się być dwie rzeczy, ludzie po prostu po prostu nie wiem, co robić. Dlaczego nie połączyć tych dwóch zrobić niesamowite ramki obrazu? Im więcej szyb, tym lepiej, ponieważ oznacza, że ??można zmieścić więcej zdjęć! Te ramki do zdjęć są świetne, jak dodają rocznika atmosferę w każdym domu, a jednocześnie daje miejsca, aby wyświetlić swoje wspomnienia. Wszystko czego potrzebujesz to stare ramy okienne, kleju lub taśmy i papieru dekoracyjnego.

Jak: Ten projekt jest tak proste! Wszystko co musisz zrobić, to należy obrócić ramkę nad tak jest skierowana w dół. Dołączanie zdjęć do tyłu paneli i zabezpieczyć je za pomocą kleju lub taśmy. Jeżeli okno ma kilka dużych płyt, niż kilka mniejszych, można użyć papieru dekoracyjnego wypełnić przestrzeń wokół fotografii. Zapewni to ładne, kolorowe tło. Bezpieczne ramki przy użyciu zasłony wagi stosowne ścian i rozjaśnić swój dom ze wspomnieniami!

2. Old Window Wystawa Biżuterii Rack

Gdzie jest Twój ulubiony naszyjnik i zegarek siedzi w tej chwili? W szufladzie? W pudełku? Użycie starego okna, można stworzyć stojak wyświetlania biżuterię, która zapewni miejsce do powieszenia swoje ulubione kawałki. Stojak wyświetlacz pozwala włączyć swoją biżuterię do elementu dekoracyjnego, a może dodać kolor i piękno do sypialni lub łazience.

Wpis zawdzięczamy http://helnoclegi.pl