bizuteria historyczna

bizuteria historyczna

Jak: Korzystanie z gorącego kleju lub zszywaczem, bezpiecznego materiału do wyboru do tyłu każdego starego panelu okna. Po drugie, wyłowić haczyki, które chcesz użyć do biżuterii – styl i rozmiar jest całkowicie do Ciebie! Zabezpieczyć haki w miejscu z przodu okna za pomocą śrub. Kawałki tkaniny sprawiają, że dołączony jest idealne miejsce, aby zabezpieczyć się kolczyki. Wystarczy przebić tkaniny ze stanowisk kolczyk i nigdy nie tracą kolczyk znowu!

3. Old Window Coat Rack

Podobny do konwertowania okno na stojaku biżuterii, cięższe okna mogą być również wykorzystywane do wspierania kurtki i czapki. Stare okna wieszak jest idealne dla każdego domu, ponieważ to sprawia, że ??wejście przyciągające wzrok, imprinting niesamowite pierwsze wrażenie na swoim domu. Każdy typ okna mogą być wykonane na wieszaku, ale mówię, tym więcej szyb, tym lepiej, gdyż pozwoli Ci dodać swój własny mały talent, dodając zdjęcia, tkanin, szkła, lub jakichkolwiek ozdób.

Jak to zrobić: Możesz zacząć od malowania okna Pierwszy – to doda dodatkowy talent i kolor do pokoju. Jednakże, jeśli zdecydujesz się malować okna należy piasku od wszelkich popękane krawędzie i odpryski. Linia C lub S w kształcie haków u dołu okna i przykręcić. Jeśli czujesz się bardzo ryzykowny, korzystając z antykami klamki zamiast śrub da stojaka jeszcze bardziej rocznika uczucie. Gdy jesteś gotowy, aby oddać zębatkę, należy użyć sprzętu, który może utrzymać ciężar. I voila, teraz jesteś gotowy, aby rozprostować nogi i odpocząć!

4. Stary okienne i Fabric Headboard

Jeśli chcesz naprawdę myśleć poza pole, używając starego okna jako zagłówkiem jest niezwykle twórczy i piękny sposób, aby ponownie użyć okna! Okna zapewniają feeing domku i podjąć odpowiednią ilość miejsca, aby stworzyć poczucie komfortu. Aby to zrobić, wystarczy mieć jeden lub dwa stare okna i ramy okienne w zależności od wielkości łóżka, tkanin do wyboru, nożyczki tkaniny, zszywaczem lub gorącej pistolet do klejenia i szczypce.

Wpis zawdzięczamy