bizuteria afrykanska

bizuteria afrykanska

Jak to zrobić: Jeśli twoje stare okna nadal zawierają szkło, bardzo uważnie je usunąć. Postaraj się pop je, i noszenie rękawiczek usunąć wszelkie pozostałe odłamki szkła, metalu lub gwoździ przy użyciu swoich szczypiec. Możesz zdecydować się na piasku okno ramki w dół, jak również.aktywnabielizna.pl Po drugie, należy dołączyć tkaniny do wyboru, stroną zadrukowaną do dołu z tyłu ramy okiennej. Będziemy chcieli, aby upewnić się, że można wyciągnąć tkaninę tak mocno, jak to możliwe, aby zapobiec gnieceniu i opada. Mocowanie odbywa się za pomocą tkaniny albo zszywanie lub pistoletu do kleju. Jeśli chcesz dodać więcej pop, możesz przełączać się pomiędzy panelami tkanin, w zależności od tego, ile płyt ma swoją rama okienna. Teraz obróć ramkę nad, powiesić ją na łóżku i masz nowy pokój!

5. Old Window Chalkboard

Jeśli chcesz urozmaicić pokój dzieckiem, albo po prostu potrzebują nowych sposobów na utrzymanie zorganizowane, stare okno Tablica jest doskonały! To takie proste – nie wspominając oszczędny i wszechstronny!

bizuteria afrykanska

Jak: Dokładnie oczyścić szybę okna, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia, które mogą powodować nierówności. Korzystanie tablica farby w sprayu, pokrycie wszystkich powierzchni szklanych. Poczekaj na farbę do wyschnięcia i masz sobie nowy tablica! Dla trochę coś ekstra, możesz pomalować ramę okienną, lub można stosować dekoracyjnych naklejek na okna i usunąć po wyschnięciu farby do tworzenia zabawnych kształtów.

6. Old Window Pot Rack

Dla mnie, piękna kuchnia jest określony przez wyspie wiszącej, która posiada garnki i patelnie. Kocham moje narzędzia posiadające kuchnię w otwartym, gotowe do wprowadzenia się do pracy. Stare okna rack puli łączy w sobie łatwość organizacji z pięknem zabytkowych, sztukę konwersacji. Ponieważ garnki może być trochę ciężkie, będziemy chcieli, aby upewnić się, że stara rama okienna jest wystarczająco wytrzymały, aby poradzić sobie z masy potraw.
Wpis zawdzięczamy